GUANGZHOU WINZONE OTO PARÇALAR CO.

En İyi Kalite ve En İyi Fiyat, Weclome Winzone Auto

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
iyi kalite Kauçuk Süspansiyon Burcu satış için
iyi kalite Kauçuk Süspansiyon Burcu satış için
Winzone Auto, kauçuk parçalar yapmakta çok profesyonel. Onlarla işbirliği konusunda çok mutluyum, özellikle Bayan Vanky, chen. Ona çok teşekkürler.

—— Bay Dave

En hızlı teslimat, iyi satış sonrası servis, bu yüzden takdir et. Çok teşekkürler!

—— Bay Fauzi Radja

Bayan Vanky çok nazik, sabırlı ve sorumlu bir kadın. Tks çok ve şirketinizle çok iş yapmak için sabırsızlanıyoruz.

—— Bay Paul

Ben sohbet şimdi

Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd.
Winzone Ofisi örnek Oda Resepsiyon Şangay Fuarı Şangay Fuarı Şangay Fuarı Şangay Fuarı Şangay Fuarı Şangay Fuarı Şangay Fuarı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : HIPARTS
Yıllık satış : 5 Million-10 Million
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 90% - 100%
Company Location: Room 302-304,Taian Building,No 183 Guangyuanzhong Road,Guangzhou,Guangdong,P.R.China
Hotline: +8613434363993
Email: vanky.chen@foxmail.com
Guangzhou Winzone Auto 2012 yılında kuruldu, firmamız ve fabrikalar şimdi 1000 profesyonel teknik ustaları da dahil olmak üzere 2.000'den fazla personel var; Her parça için yılda 1.200.000'den fazla adet veya üretim kapasitesine sahiptir. Fabrikalarımız 150000 metrekareden daha büyük bir alanı kaplamaktadır ve hidrolik makineler, delme makineleri, bilgisayar sayısal kontrol kesme makinesi, CNC damgalama ekipmanları, CNC taşlama makineleri, boyama ve elektroforetik üretim hatlarına sahiptir. Şirketin Yönetim pricipal “Önce kalite, İtibar Yüce”; Tüm çalışanların sıkı çalışmasıyla, Kuante daha güçlü ve daha güçlü olmak için yüksek bir hız tutuyor. Şimdi Winzone ürünleri ABD, Ukrayna, Türkiye, Avustralya, Rusya, Kazakistan, Almanya, Kuzey ve Güney Amerika, Orta Doğu, Mısır, Kuzey Afrika, Kore, Japonya Güneydoğu Asya vb. Satılmıştır. Biz sadece müşterilerimizi tatmin edebileceğimize inanıyoruz. Ekibimizi takım çalışması haline getirerek ve Winzone takım çalışmamızın işbirliğiyle birleştirerek 've pazarların' talebi, daha da ileriye dönük çaba gösteremeyiz! Winzone çalışanları ve bir takım çalışmasına yaptıkları işbirliği Winzone şirketinin temel değeridir!

İletişim bilgileri
Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Vanky.Chen

Tel: 86--13434363993

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)