GUANGZHOU WINZONE OTO PARÇALAR CO.

En İyi Kalite ve En İyi Fiyat, Weclome Winzone Auto

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd.

iyi kalite Kauçuk Süspansiyon Burcu satış için
iyi kalite Kauçuk Süspansiyon Burcu satış için
Winzone Auto, kauçuk parçalar yapmakta çok profesyonel. Onlarla işbirliği konusunda çok mutluyum, özellikle Bayan Vanky, chen. Ona çok teşekkürler.

—— Bay Dave

En hızlı teslimat, iyi satış sonrası servis, bu yüzden takdir et. Çok teşekkürler!

—— Bay Fauzi Radja

Bayan Vanky çok nazik, sabırlı ve sorumlu bir kadın. Tks çok ve şirketinizle çok iş yapmak için sabırsızlanıyoruz.

—— Bay Paul

Ben sohbet şimdi

Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd.
Winzone Ofisi örnek Oda Resepsiyon Şangay Fuarı Şangay Fuarı Şangay Fuarı Şangay Fuarı Şangay Fuarı Şangay Fuarı Şangay Fuarı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : HIPARTS
Yıllık satış : 5 Million-10 Million
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 90% - 100%
Company Location: Room 302-304,Taian Building,No 183 Guangyuanzhong Road,Guangzhou,Guangdong,P.R.China
Hotline: +8613434363993
Email: vanky.chen@foxmail.com
Guangzhou Winzone Auto Parts Co, Ltd 2012 yılında kuruldu. Biz Guangzhou'da profesyonel şasi parçaları şirketi yapıyoruz. Profesyonel olarak çok yönlü oto yedek parçaları üretiyoruz ve satıyoruz. Özellikle Honda, Toyota, Nissan, Mazda, Ford, Mitsubishi, Hyundai, Kia, Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes-Bez, Subaru, Renault, Buick, Rover, Daewoo, Chrysley, Peugeot, Fiat için parçalar gibi kauçuk otomobil parçaları , Isuzu ve benzeri. Bizim önde gelen ürünler Kauçuk Motor Montaj, Kauçuk Dikme Dağı, Kauçuk Hava Emme Hortumu, Kauçuk Süspansiyon Burç, Kauçuk Merkezi Rulman, Ön Rulman, Tekerlek Hub Rulman, Linakge, Kontrol Kolu, Rotil, Rotbaşı, Raf Soket, Hidrolik Direksiyon Hortumu vardır , Filtreler ve benzeri şasi parçaları. Bu lider ürünler neredeyse stoklarımızda var.

Winzone Auto Parts , teknoloji Ar-Ge, üretim ve satışını entegre eden modern bir işletmedir. Kauçuk otomobil parçaları araştırma ve geliştirme konusunda güçlendirdi, aynı zamanda komple üretim ekipmanları, ileri teknoloji ve mükemmel test tesisleri var. Ürünlerin kalitesi, müşterileri için makul fiyatıyla popülerdir ve Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika'ya iyi dağılmıştır. Çok güçlü şasi parçaları fabrikalarıyla her zaman çok nazik bir ilişki içerisindeyiz. OEM parçalarımı size sağlayabilmekteyiz ve ayrıca numunenize göre kalıp açabiliriz. Sorgunuzu Weclome ve bizimle ortak olun.

Winzone Auto Parts , müşterilerine rekabetçi fiyat ve yüksek kalitede ürünler tedarik etmek için mücadele ediyor. Firmamız 3E ilkelerine uymaktadır --- En İyi Hizmet, En İyi Kalite ve En İyi Fiyat. Sizin memnuniyetiniz hedefimizdir.

Guangzhou Winzone Auto Parts Co, Ltd içtenlikle sizinle işbirliği! Soruşturma göndermek için hoş geldiniz, size en iyi hizmeti vermek istiyorum!

İletişim bilgileri
Guangzhou WINZONE Auto Parts Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Vanky.Chen

Tel: 86--13434363993

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)